Secretariaat: Gino Ceulemans 0476 361429 gino.ceulemans@telenet.be
Inloggen

Gevonden!

In de komende weken zullen overal op de site zulke vraagtekens te zien zijn
Klik er gerust op om meer info en/of tips te krijgen over de werking van deze website.
Vergeet niet, suggesties zijn welkom !

Clubs tornooien interclub Ranking Documenten BBSA Referees Coaching Jeugd NL
NL FR
Secretariaat
Georges Lefevre
+32 479 84 09 57
georges.lefevre@gmail.com

BK 6-REDS / CB 6-REDS

BK 6-REDS / CB 6-REDS Terug

Laatste 64 Best of 7
32 Rudi Vuurstaek [2] 4 - 0 winnaar match
33 Gunther Baeyens [2A] 1 - 4 Sophian Belafkih [1A]
34 Steve Bouché [2] 4 - 0 winnaar match
35 Leyton Kesteloot [1A] 4 - 0 winnaar match
36 Dieter Desmedt [3] 4 - 0 winnaar match
37 Steven Termote [1A] 4 - 3 Edwin Depoorter [1]
38 Eddy De Vetter [2B] 0 - 4 Dimitri Clauw [1]
39 Kris Bombois [2] 4 - 0 winnaar match
40 Yassine Igten [1A] 4 - 0 winnaar match
41 Rudy Mathues [2B] 4 - 1 Gerdy Dupont [1]
42 Patrice Dierick [2A] 4 - 0 David De Sadeleer [2A]
43 Alain Vandersteen [1A] 4 - 0 winnaar match
44 Stef Hesters [1A] 4 - 0 winnaar match
45 Kris Van Colen [2] 1 - 4 Yorben Vervondel [1A]
46 Jan Mortele [1] 4 - 0 Davy Ducasteele [1]
47 Jente Van Eesbeek [2B] 4 - 0 winnaar match
48 Sven Rammeloo [2B] 4 - 0 winnaar match
49 Kristof De Bruyn [1A] 3 - 4 Peter Cnudde [1A]
50 Jimmy De Tant [1A] 4 - 0 winnaar match
51 Yago Montes Lorenzo [1A] 4 - 0 winnaar match
52 Steven Lagaert [1A] 4 - 0 winnaar match
53 Peter Adriaens [3] 4 - 2 Robin Veldkamp [2B]
54 Wilfried Ide [1A] 1 - 4 Tijs Van Puyenbroeck [1A]
55 Milo Meiresonne [2B] 4 - 0 winnaar match
56 Michael De Vetter [1A] 4 - 0 winnaar match
57 Kevin Hanssens [1A] 4 - 1 Yannick Piscador [1A]
58 Jens Mortele [3] 1 - 4 Sven Platteeuw [2B]
59 Kevin Meiresonne [1A] 4 - 0 winnaar match
60 Ken Celen [3] 4 - 0 winnaar match
61 Tom Vanwelssenaers [1A] 4 - 0 winnaar match
62 Clement Mertens [2B] 0 - 4 Erwin Verheyden [1A]
63 Steven Clinckemaillie [1] 4 - 0 winnaar match
Laatste 32 Best of 7
16 Sophian Belafkih [1A] 2 - 4 Rudi Vuurstaek [2]
17 Steve Bouché [2] 0 - 4 Leyton Kesteloot [1A]
18 Dieter Desmedt [3] 0 - 4 Steven Termote [1A]
19 Dimitri Clauw [1] 2 - 4 Kris Bombois [2]
20 Yassine Igten [1A] 3 - 4 Rudy Mathues [2B]
21 Patrice Dierick [2A] 2 - 4 Alain Vandersteen [1A]
22 Stef Hesters [1A] 2 - 4 Yorben Vervondel [1A]
23 Jan Mortele [1] 4 - 1 Jente Van Eesbeek [2B]
24 Sven Rammeloo [2B] 2 - 4 Peter Cnudde [1A]
25 Jimmy De Tant [1A] 0 - 4 Yago Montes Lorenzo [1A]
26 Steven Lagaert [1A] 4 - 2 Peter Adriaens [3]
27 Tijs Van Puyenbroeck [1A] 4 - 1 Milo Meiresonne [2B]
28 Michael De Vetter [1A] 0 - 4 Kevin Hanssens [1A]
29 Sven Platteeuw [2B] 2 - 4 Kevin Meiresonne [1A]
30 Ken Celen [3] 0 - 4 Tom Vanwelssenaers [1A]
31 Erwin Verheyden [1A] 4 - 3 Steven Clinckemaillie [1]
Laatste 16 Best of 7
8 Rudi Vuurstaek [2] 4 - 2 Leyton Kesteloot [1A]
9 Steven Termote [1A] 4 - 1 Kris Bombois [2]
10 Rudy Mathues [2B] 2 - 4 Alain Vandersteen [1A]
11 Yorben Vervondel [1A] 4 - 1 Jan Mortele [1]
12 Peter Cnudde [1A] 4 - 0 Yago Montes Lorenzo [1A]
13 Steven Lagaert [1A] 0 - 4 Tijs Van Puyenbroeck [1A]
14 Kevin Hanssens [1A] 4 - 0 Kevin Meiresonne [1A]
15 Tom Vanwelssenaers [1A] 4 - 3 Erwin Verheyden [1A]
Kwartfinales Best of 7
4 Rudi Vuurstaek [2] 0 - 4 Steven Termote [1A]
5 Alain Vandersteen [1A] 4 - 3 Yorben Vervondel [1A]
6 Peter Cnudde [1A] 4 - 3 Tijs Van Puyenbroeck [1A]
7 Kevin Hanssens [1A] 4 - 2 Tom Vanwelssenaers [1A]
Halve finales Best of 9
2 Steven Termote [1A] 1 - 5 Alain Vandersteen [1A]
3 Peter Cnudde [1A] 0 - 5 Kevin Hanssens [1A]
Finale Best of 11
1 Alain Vandersteen [1A] 1 - 6 Kevin Hanssens [1A]
Powered by

Webdstrijdblad ontbreekt bij deze wedstrijd.