Secretariaat: Gino Ceulemans 0476 361429 gino.ceulemans@telenet.be
Inloggen

Gevonden!

In de komende weken zullen overal op de site zulke vraagtekens te zien zijn
Klik er gerust op om meer info en/of tips te krijgen over de werking van deze website.
Vergeet niet, suggesties zijn welkom !

Clubs tornooien interclub Ranking Documenten BBSA Referees Coaching Jeugd NL
NL FR
Secretariaat
Georges Lefevre
+32 479 84 09 57
georges.lefevre@gmail.com

BK MASTERS / CB MASTERS

BK MASTERS / CB MASTERS Terug

Laatste 40 Best of 7
32 Alwin Heynderickx [1] 4 - 0 winnaar match
33 Gino Verheyde [1] 4 - 0 winnaar match
34 Steven Termote [1A] 4 - 0 winnaar match
35 Benoit Fontaine [0A] 4 - 0 winnaar match
36 Jan Mortele [1] 4 - 0 winnaar match
37 Chris Vyt [1A] 4 - 0 winnaar match
38 Johny Moermans [1] 4 - 1 Jean-Pierre Deblaere [1]
39 Johan D'hondt [1] 4 - 0 winnaar match
Laatste 32 Best of 7
24 Rudy D'Henin [2B] 0 - 4 Alwin Heynderickx [1]
25 Olivier Pechenart [0A] 4 - 0 Gino Verheyde [1]
26 Erwin Verheyden [1A] 1 - 4 Steven Termote [1A]
27 Mikael Blondeau [2A] 1 - 4 Benoit Fontaine [0A]
28 Luc Blancke [1A] 4 - 3 Jan Mortele [1]
29 Georges Leclercq [2] 0 - 4 Chris Vyt [1A]
30 Thierry Struyven [2A] 2 - 4 Johny Moermans [1]
31 Rene Hemelsoet [1A] 4 - 2 Johan D'hondt [1]
Laatste 24 Best of 7
16 Bjorn Kaerts [1] 4 - 3 Alwin Heynderickx [1]
17 Lieven Vanthournout [1] 2 - 4 Olivier Pechenart [0A]
18 Wim De Roeck [1A] 4 - 3 Steven Termote [1A]
19 Jürgen Van Roy [1] 4 - 0 Benoit Fontaine [0A]
20 Davy Ducasteele [1] 2 - 4 Luc Blancke [1A]
21 Pascal Durnez [1] 4 - 0 Chris Vyt [1A]
22 Peter Cnudde [1A] 2 - 4 Johny Moermans [1]
23 Marc Vrancken [3] 0 - 4 Rene Hemelsoet [1A]
Laatste 16 Best of 7
8 Peter Bullen [1A] 4 - 1 Bjorn Kaerts [1]
9 Alain Vandersteen [1A] 3 - 4 Olivier Pechenart [0A]
10 Edwin Depoorter [1] 4 - 3 Wim De Roeck [1A]
11 Nick Vanhee [1] 4 - 3 Jürgen Van Roy [1]
12 Jurgen Vandaele [1] 4 - 2 Luc Blancke [1A]
13 Patrick Geysels [1] 4 - 1 Pascal Durnez [1]
14 Gert Kempenaers [1] 2 - 4 Johny Moermans [1]
15 Pascal Tollenaere [1A] 4 - 1 Rene Hemelsoet [1A]
Kwartfinales Best of 7
4 Peter Bullen [1A] 4 - 2 Olivier Pechenart [0A]
5 Edwin Depoorter [1] 1 - 4 Nick Vanhee [1]
6 Jurgen Vandaele [1] 2 - 4 Patrick Geysels [1]
7 Johny Moermans [1] 4 - 2 Pascal Tollenaere [1A]
Halve finales Best of 7
2 Peter Bullen [1A] 3 - 4 Nick Vanhee [1]
3 Patrick Geysels [1] 4 - 3 Johny Moermans [1]
Finale Best of 9
1 Nick Vanhee [1] 5 - 2 Patrick Geysels [1]
Powered by

Webdstrijdblad ontbreekt bij deze wedstrijd.